pomoc prawna Grodzisk Mazowiecki

Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w obsłudze podmiotów gospodarczych, zwłaszcza z branży transportowej. Naszą pasją jest pomoc przedsiębiorcom we wszystkich sprawach wymagających specjalistycznej, popartej wieloletnim doświadczeniem wiedzy. Jesteśmy szczególnie mocni w prawie pracy i zamówieniach publicznych, co nie oznacza, że w innych dziedzinach jesteśmy słabi. Po prostu prawo pracy i zamówienia publiczne darzymy wyjątkowym zamiłowaniem.

✆ 504-770-860

ZAMÓW KONTAKT

Zamów kontakt

Aby zamówić kontakt z naszej strony wystarczy wypełnić znajdujący się obok formularz. Prosimy w kilku słowach przybliżyć nam zagadnienia, w jakich możemy Państwu pomóc, abyśmy mogli lepiej przygotować się do tej rozmowy.

Temat sprawy

Telefon kontaktowypomoc prawna Grodzisk Mazowiecki
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Zamówienia publiczne

Zamówienia publiczne, to jedna z tych dziedzin prawa, która podlega wyjątkowo częstym zmianom. Precyzyjna znajomość przepisów oraz odpowiednia praktyka, to podstawa przy uczestniczeniu w postępowaniach zamówieniowych.

pomoc prawna Grodzisk Mazowiecki
PRAWO PRACY

Prawo Pracy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze podmiotów gospodarczych prawo pracy w aspekcie praktycznym nie ma dla nas tajemnic.

pomoc prawna Grodzisk Mazowiecki
#RATUJBIZNES

#RatujBiznes

Bierzemy czynny udział w akcji #RatujBiznes, organizowanej przez rzecznika małych i średnich przedsiębiorstw. Doradztwo w ramach akcji #RatujBiznes prowadzimy pro publico bono.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Swaczyński
ul. Kasprowicza 12
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Radców Prawnych