Pomoc prawna dla przedsiębiorców

Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w obsłudze podmiotów gospodarczych, zwłaszcza z branży transportowej. Naszą pasją jest pomoc przedsiębiorcom we wszystkich sprawach wymagających specjalistycznej, popartej wieloletnim doświadczeniem wiedzy. Jesteśmy szczególnie mocni w prawie pracy i zamówieniach publicznych, co nie oznacza, że w innych dziedzinach jesteśmy słabi. Po prostu prawo pracy i zamówienia publiczne darzymy wyjątkowym zamiłowaniem.

✆ 504-770-860

ZAMÓW KONTAKT

Zamów kontakt

Aby zamówić kontakt z naszej strony wystarczy wypełnić znajdujący się obok formularz. Prosimy w kilku słowach przybliżyć nam zagadnienia, w jakich możemy Państwu pomóc, abyśmy mogli lepiej przygotować się do tej rozmowy.

Temat sprawy

Telefon kontaktowy#RatujBiznes

Bierzemy czynny udział w akcji #RatujBiznes, organizowanej przez rzecznika małych i średnich przedsiębiorstw. Doradztwo w ramach akcji #RatujBiznes prowadzimy pro publico bono.

W niebywale trudnych czasach jakie nastały teraz dla wszystkich przedsiębiorców. Przepisów, które zmieniają się z godziny na godzinę. Wychodzimy Państwu na przeciw oferując nieodpłatne doradztwo prawne w zakresie rozwiązań optymalnych do przezwyciężenia negatywnych skutków COVID-19. Udzielamy nieodpłatnych porad prawnych, dotyczących tarczy antykryzysowej.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Swaczyński
ul. Kasprowicza 12
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Radców Prawnych