Pomoc prawna dla osób fizycznych

Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w obsłudze podmiotów gospodarczych, zwłaszcza z branży transportowej. Naszą pasją jest pomoc przedsiębiorcom we wszystkich sprawach wymagających specjalistycznej, popartej wieloletnim doświadczeniem wiedzy. Jesteśmy szczególnie mocni w prawie pracy i zamówieniach publicznych, co nie oznacza, że w innych dziedzinach jesteśmy słabi. Po prostu prawo pracy i zamówienia publiczne darzymy wyjątkowym zamiłowaniem.

✆ 504-770-860

ZAMÓW KONTAKT

Zamów kontakt

Aby zamówić kontakt z naszej strony wystarczy wypełnić znajdujący się obok formularz. Prosimy w kilku słowach przybliżyć nam zagadnienia, w jakich możemy Państwu pomóc, abyśmy mogli lepiej przygotować się do tej rozmowy.

Temat sprawy

Telefon kontaktowyRozwody

Rozwód, często droga przez mękę. Kolejne długie rozprawy, świadkowie, wywlekanie wzajemnych żalów i animozji. Jeśli tak jak i nas, nie przekonuje cię taki sposób zakończenia małżeństwa, to może warto zrobić to szybko, na jednej krótkiej rozprawie rozwodowej.

Rozwód, kiedyś powód do wstydu, tabu, dziś jeden z przejawów życia społecznego. W ostatnich latach ilość rozwodów odnotowywanych w Polsce stale rośnie i bynajmniej nie jest to przyrost marginalny. Jeśli już zdecydowaliście się na podjęcie tego kroku to jedyne co powinno was interesować to szybki rozwód. Nie ukrywamy, że nie lubimy rozwodów. Ani pisania pozwów o rozwód ani występowania w sądach. Dlatego, jeśli już musimy, staramy się przeprowadzić postępowania rozwodowe błyskawicznie. Jedna rozprawa, ustalone wcześniej zgodne stanowiska stron, 15 minut w sądzie i koniec. Jeśli ciebie również interesuje szybki rozwód to pomożemy.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Swaczyński
ul. Kasprowicza 12
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Radców Prawnych